Bu Sayfadasınız
Ana Sayfa > Genel > V-PİLLS NE SEBEPLE KAPSÜL ŞEKLİNDE ?

V-PİLLS NE SEBEPLE KAPSÜL ŞEKLİNDE ?

v-pills Bitkisel kapsül: Vucudunuz noksan meydana gelen değerleri tamamlamasi amaçlı kullandiğiniz v-pills in belli dozajda ve belli araliklarda vucudunza girmesi gerekmektedir. Şayet v-pills toz veya şurup şeklinde olsaydi suya katarken veya ölçekle kullanırken her an ayni dozaji tutturamaya bilirsiniz.Ama v-pills ‘te kapsül şeklinde her an ayni dozajda almaya devam edersiniz.v-pills ‘in dışındaki kapsülde tamamıyla organiktir sığır jeletininden elde edilir suyla temasıyla beraber ağninda çözünür.

BİTKİSEL KARIŞIM NELERDEN MEYDANA GELIYOR ?

v-pills ‘in muhtevanında bulunan bitkilsel karışımların sayısı 12 dir. Tabiattan kullandığını nebatlar ile muadil tıp ta devir oluşturan ülkelerden biri meydana gelen Çin hemen hemen Dünyanın tamamına bitkisel kök ve hammedde İthal etmektedir. Bitkisel tıpta Çin Devletinin çözemediği sorun hemen hemen yoktur. Kanser rehabilitasyonunda bile çığır aşan buluşları gerçekleştirdikleri hep bilir ama ne varki ülkemizde muadil tıp ve tabiattan istifade etme Çine nispeten bir hayli revaçte değildir. v-pills in içerisindeki çoğu maddede çinden sağlamak edilmektedir.

bnr1

VPİLLS GOLD İÇİNDEKİ MADDELER:

1 sağlamak Çin Ginsengi (Panax Ginseng olarak)(kök)
2 sağlamak Muria Puama (Ptychopetalum olacoides olarak)(kök)
3 sağlamak Alıç (Crataegus pinnatifida olarak)(meyve)
4 sağlamak B3 Vitamini (Niasin olarak)
5 sağlamak Damiana (Turnera diffusa olarak)(yaprak)
7 sağlamak Tribulus (Tribulus terrestris olarak)
8 sağlamak Saw Palmetto (Serenoa repens olarak)
9 sağlamak Ginkgo (Gingko biloba olarak)(yaprak)
10 sağlamak Catuaba (Erythroxylum catuaba olarak)(kabuk)
11 sağlamak E Vitamini (d-Alpha Tocopheryl Succinat olarak)
12 sağlamak Keçiboynuzu (Epimedium sagittatum olarak) (tüm bitki)

ERKEN BOŞALMA VE SERTLEŞME PROBLEMİ !

Üstün v-pills teknolojisi ile tanışma zamanı geldi.
Erkeklerin nihai 2 senedir içinde bulunduğu en kocaman sorun meydana gelen sertleşme ve erken boşalmanın çoğalış sonu geldi!
Nasılmı? Kudretli teknolojiye sahip Amerikanın en kocaman ilaç firması Eye Five geliştiridiği v-pills ile erkeklerin kabusu meydana gelen cinsel sorunları tek tek düzeltiyor. Uygun Fiyat sartlarında iyice bozduğu cinsel hayat ile erkekler sebep pisikolojik sebep fizikzel sebeplerden ötürü cinsel yaşamında mutsuluk ve olumsuzluklar yaşamaktadır. Az zamanda erken boşalma sebebinden biten ilişkiler adam tarafında kocaman baskı ve mutsuluk yaşatırken kadın içerisinde tatminsilik yaratmaktadır. Cinsel hayatınde partneri aracılığıyla tatmin edilemeyen kadın cinsel hayatındaki mutluluğu yabancı yerlerde ve yabancı şeylerde aramasıda farklı bir yenilgi yaratmaktadır. Ama ek olarak kötüsü daimi olarakta hayatınızda koltuk edine bilecek sertleşme sorunu ilişkiye hazırlıklı olamadığınız amaçlı cinsel aktivitede bulunamamak hem özgüveninizi hemde piskolojinizi iyiden iyiye bozmaktadır. İşte hem fizyolojik hem ruhsal sorunlarınızın sonuna gitmiş olduğunuz puan burası.
Sizde %100 Orjinal v-pills i kullanın Neticelerine şahit olun.

BAZI ŞEYLERİN MARİFETİ BÜYÜKLÜĞÜNDENDİR!!!

Kendinizi sekste bitkin,isteksiz ve yorgun hissediyorsanız gerçek yerdesiniz.bir bir sürü ülkede tüketilen bu bitkisel ürün bir sürü amaçlı adam kurtarıcısı olaralkta biliniyor. Herkesin başka farklı probemlerı var.Sözgelimi sizin erken boşalma sorununuz var ama bir yabancı erkeğin ereksiyon sorunu ve ya benim penisim minik,işte v-pills in güzelliği şu ki kimin ne derdi olursa olsun tek kalemde tamamını düzenlemesi ve belli bir standarda taşır. Sizlere yönelik erken boşalmıyorsunuzdur ama v-pills bunu daha uzatıp partnerinizin daha sevinçli olması olanağı sağlar. Neticede erken boşalan bir erkeğin kadınını tatmin etmesi kolay değil bir vaziyettir.Onu doyurmak amaçlı ilişki sürenizin onu orgazım edicek civarı uzunca olması gerekmektedir. Cinsel ilişkide en kocaman sorun ise sertleşme problemidir.Penisiniz minik olabilmektedir veya erken boşalıyor olabilirsiniz ama cinsel isteğiniz meydana geldiği sürece ilişkiye girebilirsiniz fakat sertleşme bozukluğunuz varsa durum kritik demektir cünkü devamlı yumuşayan veya karşı tarafla bir araya gelipte cinselleiği yaşamaya ramak kalmışken kalkmayan bir penis erkekliğin sonuna yaklaşmışsınız demektir.Sebepleri nedir ? Sigara kullanıyorsanız bir numaralı düşmanınız zaamnla tıkanan damarlar penise giden kan akışını engeller bu durum kritik sorunlar yaşatsada v-pills in içerisinde bulunan Damiana ve Saw Palmetto bitki özleri tıkanan damarlarınızı açıp penisinize giden kan akışını arttırır bu durum dilediğiniz an veya cinsel dürtüleriniz uyandığı an sertleşmenizi olanağı sağlar ,Alkol Tüketimide ereksiyob meselelerine yol açar Rakı içerisinde bulunan anason cinsel ilişki durumunuzu tetikler foğal afrodizyaktır ama devamlı alkol kullanımıda sinirlere zarar verdiği amaçlı peniste hissizlik meyda getirmekte. Nihai Zamanlarda ise en bir sürü meydana gelen ereksiyon sorunu nedeni ise Baskı ve özgüven kaybıdır.İş veya yaşantınızla ilgilenen devamlı aklınızı bilinç altınızı meşkul eden konular veya sorunlar yaşadığınız cinsel ilişki vaziyetine odaklanmanızı engeller,odaklanamama sorunu sizi ilişkiden uzaklaştırır aklanız yabancı yerde meydana geldiği amaçlı ereksiyon sorunu yaşabilirsiniz. Kadınlarda durum farklıdır bir mukayese yapıcak olursan cinsel ilişki sırasında yabancı şey düşünüyor olsa bile hem de içinde bulunduğu seksten zevk almıyor olsa bile penisi içerisine almak amaçlı ekstra bişey yapmasına sebep yoktur,burada ilişkinin oluşa bilmesi amaçlı sertbir penise sahip olmanız şarttır. Özgüven kaybı en kötüsüdür ilişki sırasında acaba erken boşalırmıyım,acaba memnunmu,acaba o mu bu mu diyip kendinizi sorgularken sorun yaşamaya başlamış olursunuz bile.Sizlere öneridiğimiz v-pills o civarı muhteşem bir ürünkü masanızda oturup iş yaparken bile cinsel ilişki yapma olanağı sunuyor aklınız sekste gözünüz oynaşta olsa bile sertleşme durumunuzu kaybetmeden kendinizi ve partnerinizi sevinçli edebilirsiniz.

V-PİLLS İ NE SEBEPLE 3 AY KULLANMAM GEREKİYOR?

Öncelikle hatirlatbilen, v-pills tamamıyla bitkisel bir üründür.Bitkisel veya kimyasal her ürünün mutlaka bir kullanim süresi vardir şayet grip iseniz ve antibiyotik kullaniyorsaniz bir kere kullandiğinizda bir netice alamazsiniz, bir hafta uzmanin veya hekimin önerdiği zaman civarı kullanirsaniz rahatsızlığınızı geçirecektir.
En bir sürü sorulan soru ise ”vpills penisimi nasil büyütüyor” Bu Bitkisel hap cinsel organimi büyütüceğini nasil biliyor. Düşünürseniz grip olduğunuzda antibiyotik kullaniyorsunuz grip geciyor, dişiniz apse yaptiğinda da ayni antibiyotiği kullanıyorsunuz fakat orda da sorunuzu gideriyor.Kisacasi iyileştirici bir ilaç vucudunuz da eksiğin nerde oldugunu bulup ordaki eksiğinizi tamamlamaya çalışır. VPills içerisinde bulunan bu birleşimlerde erken boşalma sorununuz varsa onu,sertleşme sorununuz varsa onu cinsel isteksizliğiniz varsa bu hali telafi eder,tabi bununla beraber penise yolladiği yoğun kan basıncıyla penis damarlarını,kaslarını genişletir ve eşdeğer orantida hem kalinlaşma hem büyüme olanağı sağlar, asıl konu ise vpills ‘i üç ay kullanmaniz gerekmektedir ki etkilerini aşama aşama vucudunuz enzim etsin,hiç bir şeyin bir kere kullanımıyla amaç göstermesi mümkün değildirki burada bahsettiğimiz sey normalde vpills olmasa,ameliyatlar ile gercekleştirile bilen işlemlerdir.
Üç aylik kullanim ile kanınıza karışıp multivitamin ve bitkiselözler ile sizi ve penisinizi besler bu kullanım sürecinin nihayetinde amaç görmemeniz mümkün degildir. Sabir ve düzenli kullanim ile bu neticelere ulaşmaniz hayal degil. 12 saatte bir, aç karna kullanmanızı tekliflen kullanim şeklidir. Unutmayin vpills te Amerika nin kocaman ilac firmalarindan biri meydana gelen Eye Five tarafindan üretilmekte,doktor tavsiyesi bulunmakta uluslar arasi satış sertifikasi ve Californiya Kamu Sağlığı takdir belgesi bulunan seçkin bir üründür.

12 thoughts on “V-PİLLS NE SEBEPLE KAPSÜL ŞEKLİNDE ?

 1. ben 3 ay once kullanmaya basladım 3. kutu bıttı ereksıyon super hafıf kalınlasma ve max 3 cm uzama var zaten 20 ydım 23 oldum costum:)

 2. slm ben bu sitteden aldım 1 kutu gercekten orjinal ve 1 haftatır kulanıyorum etkisi gözle görülür en önemlisi genişlemesi ve sperm artırması bu site gercekten orjınal ürün satıyor sahte cıkak derdi yok bakalım yayınlancakmı

 3. V-Pills Gold almayı dusunuyorum yorumlara göre denemeye deger bana 2 kutuda neler olabılecegını soyleyebılecek bırı varmı

 4. PEKİ ARKADASLAR BUYUMENIN DISINDA KALINLASMADA OLUYORMU YOKSA KALINLIK AYNI KALIP YADA INCELIP SADECE BUYUME MI OLUYOR

 5. 2 aydır kullanıyorum güzel etkileri oldu 2 cm büyüme oldu ve daha iyi olacak gibi gözüküyor memnunum

 6. V-Pills Gold denemeden önce çok düşündüm. Avantajlı olduğu için 3’lüsünden aldım. Açıkçası ilk ay etkisini pek hissetmedim. 2.ayın ortalarında hem kalınlıkta hem uzunlukta bariz artış oldu. Kalınlığındaki artışı ölçmeye bile gerek yok elinizle çok rahat hissediyosunuz. Hem daha rahat kalkıyor hem de uzun süre inmiyor. 22 cm.den daha uzununu istemediğimden 3 kutudan sonra V-Pills Gold i bıraktım. şimdi kalıcılığını test ediyorum. birlikte olduğum birkaç hanımın ilişki anında söyledikleri sözleri burada yazmak isterdim ama bu yorumumu silrler diye korkuyorm.

 7. V-Pills Gold denemeden önce çok düşündüm. Avantajlı olduğu için 3’lüsünden aldım. Açıkçası ilk ay etkisini pek hissetmedim. 2.ayın ortalarında hem kalınlıkta hem uzunlukta bariz artış oldu. Kalınlığındaki artışı ölçmeye bile gerek yok elinizle çok rahat hissediyosunuz. Hem daha rahat kalkıyor hem de uzun süre inmiyor. 22 cm.den daha uzununu istemediğimden 3 kutudan sonra V-Pills Gold i bıraktım. şimdi kalıcılığını test ediyorum. birlikte olduğum birkaç hanımın ilişki anında söyledikleri sözleri burada yazmak isterdim ama bu yorumumu silrler diye korkuyorm.

 8. bende 3kutu aldım şubat ayının başında başlıycam hesaplarıma göre mayısın 1inde 3kutu tamamen bitmiş olacak sonucu gerçekden çok merak ediyorum içimde kuşkular var inş istediğim sonuca ulaşırım şimdiden v-pılls üreticilerine sonsuz teşekkürler umarım verdiğim cüreti fazlasıyla hakederler enazından denemiş olucam sonucunu size yazıcam…

 9. bir arkadaşımın önerisi ile başladım, başta umutsuzdum, denediğim başka ilaçlardan sonra bu son diyerek başladım. ikinci ayın ortalarındayım. ve sonuç tatmin edici!

 10. ürünü kullanan arkadaşlar nasıl kullanıyor günde kaç tane alıyorsun ve belli saatlere mi bağlı

 11. Arkadaşlar, ilk başlarda bu tip ürünlere önyargıyla yaklaşıyordum, fakat çaresi kullanmak zorunda kaldım, bir iki aydır kullanıyorum, memnunum, gelişme gözlemledim, kendime güvenim geldi. Herkese tavisye ederim.

Bir Cevap Yazın

Top