Bu Sayfadasınız
Ana Sayfa > Genel > V-Pills Kargo İşlemleri

V-Pills Kargo İşlemleri

SİPARİŞİM NE ZAMAN KARGOYA VERİLİR ?

Siparişiniz hafta içi aynı gün saat 16:00 kadar aynı gün kargolanır cumartesi sabah saat 11:00 kadar olduğu takdirde aynı gün kargolanır.

KARGO TUTARI NE KADAR TUTAR?

Kargo tutarlarını biz ödüyoruz sipariş tutarına ayrıca bir kargo tutarı eklenmez .Kargo ücretsiz gönderilir.

GELEN ÜRÜN GİZLİMİ İÇERİK BELLİ OLUYORMU?

Gizliliğe önem veriyoruz içeriği belli olmayacak şekilde paketlenir kargo şubesi dahi içerik olarak bilmeyecek şekilde size ulaştırılır .

TESLİMATIN EVE GELMESİNİ İSTEMİYORUM?

V-Pills Gold siparişinizi isterseniz kargo şubesi teslim gönderebiliyoruz gizli paketleme ile aras kargo şubesinden teslim alabilirsiniz.

V- PİLLS GOLD KAÇ GÜNDE ULAŞIYOR?

Kargoları istanbuldan kargoluyoruz kargo firmaları 1. bölgeler yani 400 km kadar ertesi gün teslimat yapıyor. 2. Bölge 400 km ila 1500 km arası 2. gün teslimat yapmaktadır.

2 thoughts on “V-Pills Kargo İşlemleri

  1. Arkadaşlar araştırdım yorumları okudum olumsuz yorumdan çok olumlu yorumlar daha fazla inşallah sahte yorumlar değildir.Bende almaya karar verdim.Benim boyla ilgili bir problemim yok,kalınlıkla ilgili vardı yapılan yorumlarda da kalınlıkta bir hayli artış olduğunu okuyunca biraz evvel internetten 3 kutu sipariş verdim.Bilmiyorum elime ne zaman ulaşacak ama kullanmaya başladığımda sonuçları yine burada paylaşacağım eğer olumsuz sonuç olurda yayınlanmazsa bilemiyorum.

  2. 2 aydır kullanıyorum güzel etkileri oldu 2 cm büyüme oldu ve daha iyi olacak gibi gözüküyor memnunum

Bir Cevap Yazın

Top