Bu Sayfadasınız
Ana Sayfa > Genel > V-Pills Gold Yetkili Satış Sitesi 0850 302 68 98

V-Pills Gold Yetkili Satış Sitesi 0850 302 68 98

Ürünümüz, tamamıyla Natürel, Cinsel Performans Arttırıcı özelliği ile size özlem duyduğunuz cinselliği yaşamanıza imkân sağlayacaktır. V-Pills Gold ile 3 ay benzeri az bir zamanda 7 cm uzama ve uzama ile orantılı kalınlaşma oluşacaktır.
Abd’nın önde gelen markalarından VPills yardımı ile erkekler artık; daha sıhhatli, daha çok kendine güveniyor ve partnerleri daha sevinçli ediyor…

Bu Çok iyi penis büyütücü ürün, tabiatta bulunan şifalı otların özel bir formül ile bir araya getirilmesi neticesi üretilmiştir. Bitkisel meydana gelen ürünümüz, Abd’dan ithal edilmektedir. Dünya’da yüz binlerce insan kullanmış olup şu ana civarı her hangi bir yan etki görülmemiştir. V-Pills Gold’in tüm muayenehane testleri inşa edilmiş ve hiçbir sorunla karşılaşılmamıştır.

VPills Gold Medikal Görevli Satış Sitesi -V-Pills burada !!
Vpills Gold Faydaları
v-pills-urunler
v-pills sevinçli çift

Yoğun olarak meydana gelen gençlik ve güçlülük hissinin artmasına destekçi olur.
VPills Cinsel istekte artışına destekçi olur.
VPills Cinsel birleşmede edinilen hazzın artmasına destekçi olur.
VPills Cinsel organlardaki kan dolaşımının artmasına destekçi olur.
VPills Cinsel hormonların imalatın desteklenmesine destekçi olur.
VPills Cinsel organınızın büyümesine ne sebeple olur.
VPills yardımı ile sevinçli bir cinsel yaşantınız olur.
V-Pills Gold ERKEKLİK GELİŞTİRME FORMÜLÜ
V Pills Gold şüphesiz ilaç değil bitkisel ve gıda desteği olarak üretilmiştir. Rastgele bir yan tesiri bulunmamaktadır ve her yaşta kullanılabilir! Virility pills “V-pills Gold” Erkeklik Geliştirme Yöntemi Abd Sıhhat örgütünce ve Beynelmilel Hekim Onaylıdır. Tam 7 yıllık başarının arkasında bize meydana gelen güveninizin yattığını biliyoruz.

bnr1

VPILLS KULLANIM ŞEKLİ NASILDIR?

V-Pills ile gösterişli netice almanız amaçlı 3 maaş kür şeklinde kullanılması gerekir. 3 maaş kür 3 kutu 180 tablet olarak hesaplanmıştır. ürünümüz erken ve akşam yemeklerden bundan sonra olmak üzere gün içerisinde 2 adet kullanılmalıdır.
V-Pills Gold kullanımında şüphesiz aşağıdakilere dikkat ediniz ve verileri dikkate alınız.

v pills ürününü vurgulayan benzer saatlerde kullanmaya itina göstermelisiniz. Bu şekilde vücudunuz v pills ürününü daha pratik onay edecek ve çalışmasını da ona yönelik düzenleyecektir.

V-Pills Gold ürününden en yüksek performansı alabilmeniz amaçlı, ürünü anlatılan şekilde ve tertipli kullanmalısınız.
V-Pills Gold ürünü size beklediğinizden fazlasını sunmaktadır ve etkilerini size hissettirerek sunar.
Vpills ürününün tesiri, kullanılmaya başladıktan bu yana, hemen hemen 2 ile 3 haftası sonrasında görülmeye başlamaktadır. Ürün kullanımından bundan sonra ilk bulgular daha rahat sertleşme ve ereksiyondaki artıştır.
4. Aydan bundan sonra kendinizi daha kuvvetli, daha iyi daha pozitif pozitif görüp öyle hissedeceksiniz. Muhteşem bir ereksiyon kalitesi, muhteşem bir hassasiyetlikle, erken boşalma benzeri sıkıntılar olmadan, çoğalmış bir cinsel ilişki muayene etme yeteneğiniz ve seksten aldığınız zevk en üst evrede olacaktır.
V pills ürünü, asla ve kati suretle içki ile beraber tüketilmemelidir. Içki v pills’in tüm tesirini götürdüğü benzeri, V-Pills Gold içeriğindeki etken maddelerin alkolle sindirilmemesi gerekmektedir.

footer_obj

ÜRÜNÜNÜZÜ ALDIĞIMDA NE CIVARı ZAMANDA ETKİSİNİ GÖREBİLİRİM?

v-pills cinsel şaşkın bayan

V-Pills özel bitkisel yöntemi kullanımında bir hafta içerisinde cinsel performansınızdaki artışı fark edebilirsiniz. Daha uzunca müddetli ve daha ansızın fazla ilişki yaşamaya başlayacaksınız. 2. haftadan bundan sonra ereksiyonunuzun daha katı ve daha uzunca sürdüğünü, zevk alma derecenizin arttığını göreceksiniz. Elbet ki siz ne civarı zevk alırsanız partnerinize de o oranda zevk vereceksiniz. 3. hafta sonunda penis boyundaki artışı çoğalış fark etmeye başlayacaksınız. Beklenen tesiri tam anlamıyla görebilmek amaçlı ürünümüzü en az 3 ay kullanmış olmanız gerekmektedir.

3kutu

V-PILLS Gold TAM ANLAMıYLA NASIL ÇALIŞIR VE NASIL BÜYÜTÜR?

natural-penis-enlargement-that-worksPenis gelişimine destekçi V-Pills ‘in cinsel talebi ve performansı arttırdığı uzunca süredir bilindiği üzere çeşitli natürel otların bir karışımına sahip yöntemi vardır. Bu şifalı otların cinsel performansı ne ile etkileyici meydana geldiğini anlamak amaçlı önce cinsel uyarılma sürecini anlamak gerekmektedir.

Penisin sertleşmesi beyin, sinirler, hormonlar ve kan damarlarının ortak çalışmalarını gerektiren kompleks bir olaydır. Normal bir penisin duvarı iki adet her birine corpus cavernosum olarak bilinen ve leğen kemiğinden başlayıp penisin başının tam altına civarı uzanan sertleşebilen yüzey içerir. Bunların düz kas ve kan damarlarından meydana gelen süngerimsi bir dokusu vardır.

Bu bölmeler cinsel uyarılma sırasında şişen kan damarlarıyla doludur. Cinsel uyarılmanın meydana gelmediği durumlarda penis bölmecikleri açıktır ve kanın doldurma bölmelerine akışına izin verir. Cinsel uyarılmada ise bölmecikler açık kalır ve çıkış kapısı kapanır. çıkış kapısı kapandığı zaman peniste olan kan penisinizin sertleşmesini imkanı sağlar. V-Pills yöntemi daha hacimli, katı ve daha kuvvetli penis sertleşmesi ile sonuçlanan yoğun bir kan akışına yol açtığı bilindiği üzere şifalı otlar içerir.

v-pills-gold-3-kutu-4-hediye3

V-Pills Gold Yorumları

Orjinal V-pills önemli arkadaşlar sahte v-pillsler ile hem paranız hem umutlarınız akıp gider millet uyanıklık yapıyor v-pillsi pahalı olmayan satan bir yerden alıyorlar sahte çıkıyor haliyle hem paralarından hem de umutlarından oluyorlar adı üzerinde pahalı olmayan etin yahnisi hesabı. Onun amaçlı kesinlikle orjinal alın. Yaklaşık 2 ay belli aralıklarla kullandım. Kullanmak isteyen herkese orjinal vpills’i düşünmeden alsınlar piayasada bu civarı gösterişli bir ürün daha yok.

Nerde hareket orda bereket diye geldik burdan alalım dedik. Son Olarak ben 52 yaşında birisiyim 20-30 yaşındaki erkekler benzeri zıplayamıyoruz. Benim istediğim daha dik dayanıklı dursun. Vpillsi kullandım tesiri var aleti istediğinde taş benzeri yapabiliyor.Benim durumumda olanlara tavsiye ederim. Viagra benzeri şeylere girmeyin geç olsun temiz ve kalıcı olsun derseniz vpills favori.

Eşimde bir birlik sorunlar vardı ve natürel olarak cinsel sıkıntılar yaşıyorduk. Uzunca araştırmadan bundan sonra sizlerden v-pills almaya karar verdik. Bir Birlik tereddütlerimiz vardı acaba sağlıksızmıdır diyerek fakat ürünlerin orjinalliğini gördük. Eşim kullanmaya başladıktan yaklaşık 3 ay bundan sonra penisinde hem gözle görülür bir büyüme oldu hem de erken boşalma problemi ortadan kalktı. Çoğalış sevinçli bir cinsel yaşama kavuştuk ve cinsel meselelerimizi geride bıraktık. Kullanmak isteyen herkese tavsiye ederim farklı siteleri bilmem ama buradan gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Sizlerede çok teşekkür ederim.

Beyler v-pills yardımı ile bende de gözle görülür şekilde bir gelişme oldu partnerimden gizli olarak kullandım ve aradaki farkı görünce çok şaşırdı bana merakla ne yaptın diyerek sorup duruyor. Kullanalı yaklaşık 2 ay oldu son bir kutu v-pills kaldı onuda kullanırsam belli bir süre daha büyür. Bunların yanısıra sanırım afrodizyak etkiside var bende cinsel istek günümüzde tavan yaptı ve geç boşalmaya başladım.

Ben evli birisiyim eşim anlayışlı birisi meydana gelmesine rağmen ben penisimin küçük olmasından kaynaklı kendimi psikolojik anlamda eksik olduğumu hissediyor ve suçluluk duygusuna kapılıyordum zamanla bu psikolojik sebeplerimden kaynaklı cinsel ilişkiden kaçar oldum ve bu durum eşimle aramızda sorun oluşturmaya başladı nette bu konuyu iyice araştırmaya başladım ve sitenizle karşılaştım arkadaşlar aklımdaki tüm sorulara samimiyetle cevap verdiler. 3 kutu sipariş verdim ve tamamıyla tamamladım. Aradaki fark böyle oldu bende penisim 5-6 cm civarı uzadı ve kalınlaştı kendime güvenim geldi. Bir Yandan arkadaşlar cidden geç boşalmaya sebep oluyor özellikle v-pills kullandığınız dönem boşalma süreniz uzuyor bu gibi bir etkiside var. Bununla Beraber çabuk ereksiyon oluyorsunuz.

Ben bu mucize ilacı 25 gündür kullanıyorum 45 yaşında ve cinselliğe çok önem veriyorum.. yaşım itibariyle bende sertleşme problemi oldu.. ancak 25 gün kullanım neticesi muhteşem bir sertleşme oldu.. penisimin boyu 17 cm dir uzamasinda artık ciddi bi fark görmedim ama kalınlasti.. performansım tavan yapti… partnerim 26 yaşında ve bu değişime çok şaşkın vede çok sevinçli..Teşekkürler..

Öncelikle burdan aldım ürünü. düzenli kullandım tam söylenen ölçü olmasada bana faydası oldu 3-4 cm. uzadı kalınlaştı ve müthiş cinsel performans yapıyor almak isteyenlere tavsiye ederim. Keşke 7 cm uzama olsaydı ama 3-4 cm bile benim amaçlı mucize. Saygılar.

Vpills guzel birseymiş ya ?? kullandım çok olmadı ama yorum atayım dedim benim amaçlı uzama veya kalınlaşması çok önemli değil ama aç gözlülük ansızın çok cm. daha uzunca olsa tadından yenmez. Benim asıl istediğim aletin dimdik ve katı olması son dönemlerde ereksiyon sorunları yaşamaya başlamıştım v-pills gold imdadıma yetişti resmen. Kullandığımdan beri çok rahat ereksiyon oluyorum ve semsert olabiliyor. Ben istediğimi aldım. Benim durumumdaki arkadaşlara tavsiye ederim.

Bendeki sorun ince penis olması. Uzunca ince olacağına keşke az ama kalın penise sahip olsaydım. Vpills rastgele dolaşırken gördüm sizden aldım bir kutu tamamladım uzama yapmadı zaten uzamasını istemiyordum asıl işime yarayan kısım kalınlaşmaya başladı eşimde farketti bu durumu ve o da sevinçli oldu. bu durum umutlarım geri gelmesine ne sebeple oldu 2 kutu daha alıp deneyeceğim. Size teşekkür ederim…

sertleşme problemım oldugu amaçlı denemek istedim penis boyutumdan şikayetcı deılım buyutmesini istemiorum sertleşme problemim ortadan kalksın yeter 3 kutu aldım bi hafta oldu kullanalı fark var benzeri 3 maaş periyotta şüphesiz işe yarayacak ama endişem haplar bitince daha önceki halime dönersem yıkılırım daha önceki haline dönüomu kullananlar cevaplarsa sevinirim

Vpills yorumları sayfası koymanız gayet iyi olmuş.Açıkça kullanım tecrübelerini paylaşabiliyoruz. Sitenizden 3 kutu sipariş verdim 3 kutu bittikten bundan sonra bende 7 cm uzama olmadı ölçtüğümde 2.5 cm uzadı. Bu bile benim amaçlı başarı.

Bazı yorumlarda yok 2 cm büyütmüş yok 3 cm büyütmüş bazıları 5-6 cm den bahsetmekte. Bende 3 cm uzadı kalınlaştı. Bir arkadaşa verdim yanlız belli bir süre daha kalınlaştı demesine yönelik bir cm anca uzamış. Bu şu manaya geliyor herkeste benzer tesiri yapmıyor. Netice ne? az ya da çok işe yarıyor. Altı üstü kaç para ki ? Hürmetler

Admin soru ????
Belki hatırlarsınız sizden 3 kutu v-pills gold almıştım. Penisim çok küçüktü kullandıktan bundan sonra 4-5 cm büyüdü. Size sormak istediğim büyümüş hali bile 12-13 cm ben belli bir süre daha büyümesini istiyorum sizce bir 3 kutu daha alsam büyüme sağlarmı yoksa zaten maximum büyümeyi elde ettim mi? Lütfen cevap verin yazın düğünüm var düğüne civarı belli bir süre daha büyütmek istiyorum.

mrhabalar bn aldım v-pills çok gösterişli bnm engelimden dolayı psikolojim bozuldu sertleşme güçlüğü yaşadım iktidarsız oldum ama daha bir hafta oldu kullanalı canım herzaman kadın istio ?? daha pratik ve uzunca katı kalıyo ve penis boyum 18 santim.ya zaten penis boyumdan şikayetim yoktu ama inanın ölçtüğümde 18 santimi gecti ama bnm şaşkınlığım bir haftada bukadar çabuk tesiri teşekkürler v-pills çok mutluyummm

SIK SORULAN SORULAR

Tarım Müdürlüğü 12.03.2010 Tarihli 1034001584 sayılı belge izni ile Yonja Dış Ticaret Ltd.Şti aracılığıyla ithal edilmiştir.

V-Pills Gold ne sebeple Tarım Bakanlığı onaylı ?

Çünkü Sıhhat Bakanlığı kozmetik ve ilaç izinlerini veriyor. V-Pills Gold %100 Bitkisel içerikli meydana geldiği amaçlı Tarım Bakanlığı izni ile Türkiye ye getiriliyor.

V-Pills Gold in tesiri kalıcımıdır ?

Evet V-Pills Gold’un tesiri yaşlılığın verdigi bulgular başlayana civarı kalıcıdır.

Prostat hastaları kullanabilir mi? Zararı varmıdır? yada bir faydası?

Prostat hastaları V-Pills Gold kullanabilir rastgele bir yan tesiri olmayacaktır.

Yurtdışından ürünü ne ile alabilirim ?

Eğer Yurtdışından sipariş vermek istiyorsanız, Siparişiniz ödemesini Paypal veya Western Unionla yapabiliyorsunuz. Ödemesi yapıldıktan bundan sonra paketinizi UPS kargo ile dilediğiniz adrese gönderiyoruz. Gönderi süresi uzaklığa yönelik 1-7 gün içinde değişiyor.

V-Pills Gold tam anlamıyla ne yapar ve ne ile büyütür?

Penisinizin içerisinde ‘corpa cavernosa’ adında süngerimsi doku vardır. Heyecanlandığınızda bu dokulara kan pompalanır ve ereksiyon meydana çıkar. V-Pills Gold bu dokuların kapasitesini arttırmak amaçlı geliştirilmiştir. Netice olarak bu dokulara daha çok kan pompalanır, ve penisiniz enine ve boyuna büyür. Benzer zamanda ereksiyon da daha uzunca sürer. Bunun amaçlı, Egzersiz gerekmez,Cerrahi müdahale gerekmez,Pompa gerekmez. Yapmanız lazım gelen tek şey V-Pills Gold kullanmak. Bu civarı kolay.

İstediğim sonuca ne civarı zamanda ulaşabilirim?

bir.Hafta -4.Hafta : Bü süre içerisinde gözle görünür en önemli degişiklik, penisinizin genişlemesi ve daha uzunca süren ereksiyon hali olacaktır. 4.Hafta -8.Hafta : Çoğalış penisinizin belirgin şekilde gelişmeye başladığına tanık olacaksınız. Ereksiyon halinde olmadığınız hallerde bile penisinizin daha kalın ve daha uzunca bir şekilde aşağıya sarkması sizi gururlandiracaktir. Aynaya baktiginizda şaşıracaksınız. 9.Hafta ve sonrasında : Çoğalış penisiniz bundan önce aklınıza bile gelmeyecek şekilde gelişmiştir. Ereksiyon şeklinde tabir yerindeyse kaya benzeri katı ve uzunca bir penise sahipsiniz çoğalış.

V-Pills Gold’in rastgele bir yan tesiri var mı?

Hayır, rastgele bir yan tesiri yoktur.V-Pills Gold reçeteye elbette olmayan güvenli bir bitki karışımından oluşmaktadir.Kalp Hastaları, Şeker Hastaları ve Çok Yüksek Tansiyon hastaları V-Pills Gold i hekim tavsiyesi ile kullanmalıdır.

Tam olarak ne benzeri farklılıklar yaşayacağım?

Ereksiyon şeklinde daha kalın, daha katı ve daha uzunca bir penisiniz olacak. Ereksiyon şeklinde olmadığınız hallerde bile penisiniz daha uzunca ve kalın olacak. İstediğiniz zaman meselesiz katı ve uzunca müddetli ereksiyon haline geçeceksiniz. Cinsel yaşamınız üst kısmına tam bir hakimiyet kuracaksınız. Muayene tamamıyla sizin elinizde olacak. Daha kuvvetli ve zevkli orgazmlar yaşayacaksınız. Erken boşalma sorununuz olmayacak.Ketkileyici, güvenli ve acısız bir büyüme yaşayacaksınız.

Nasıl sahip olabilirim ?

V-Pills Gold i sitemizden Online Kredi kartına taksit imkanıyla satın alabilirsiniz.veya siparişinizi verirsiniz ve ödemesini ürün kapınıza geldiğinde Nakit yapabilirsiniz.İstanbul içerisinde iseniz V-Pills Gold i kurye ile benzer gün Kapıda Nakit ödeme imkanıyla teslim alabilirsiniz. Ne Civarı uzunca bir penise sahip olmalıyım? 7 (bir7,5cm),8 (20cm),ve üstelik 9 inç (22,8cm) bir penis ile bir bayanın en hassas bölgelerine ulasabilir, ve onun muhtemelen bundan önce varlıgından bile habersiz meydana geldiği sinir uçlarını harekete geçirebilirsiniz. Bunun Için ulaştığınız kalınlığıda eklediğinizde (bir birlik bayanlar kalınlığın onlar amaçlı her şey meydana geldiğini söyler) onu tabir yerindeyse tam anlamıyla doldurur, bundan önce hiç tatmadıgı zevkleri yaşatırsınız. Çoğalış sizde uzunca ve kalın penisinizle cinsel birleşmeden daha çok zevk alacaksınız. Bu noktaya ulaştıktan bundan sonra ise asla tekrar geçmişi hatırlamak istemeyeceksiniz. Bu Çok iyi bir şey.

V-Pills Gold ne ile kullanacağım?

1 kutu V-Pills Gold in içerisinde 60 adet kapsül yer almaktadır. V-Pills Gold günlük erken ve akşam olmak üzere yemeklerden bundan sonra bir er adet kullanılması tavsiye edilmektedir. Düzenli kullanım ürünün tesiri için önemlidir !…
Ortalamanın üzerine çıkmak ister misiniz?

Ortalama bir penis uzunluğu 6 inç’tir(17,5cm ). Bu deger ırka, yasadığınız yere veya milliyetinize yönelik değişmez. Kimsenin bilmesine gerek kalmadan kullanabilirsiniz. Küçük bir meblağ karşılığı dilediğiniz BÜYÜK neticelere ulaşabilirsiniz. Cinsel yaşamınıza lazım gelen ehemmiyeti gösteriyorsaniz, bu ları kullanma ile ilgilenen tereddüte düsmemelisiniz.

İÇİNDEKİ MADDELER VE FAYDALARI

İçerisinde bulunan maca özü stresle mücadele, libido (cinsel istek) artırıcı ve kuvvet verici olarak çok iyi bir isme sahiptir. cinsel yaşamlarına heyecanlandırmak ya da daha farklı hale sokmak isteyen hem kadın hem de erkekler aracılığıyla çok yaygın bir şekilde kullanılmaktadır

Tribulus Terestis maddesinin, erkeklik hormonu meydana gelen testosteron artırıcı tesiri yer almaktadır. Uzunca yıllardan beri cinsel istek kaybı, iktidarsızlık ve kısırlık öncelikle olmak üzere pekçok çeşitli sıhhat sorununun tedavisinde kullanılmaktadır.

Damiana otu Güney Amerika’da bulunan bir çalının kurutulmuş yapraklarından oluşmaktadır. Mayalar bu otu cinsel tatmini artırıcı olarak kullanırken, astekler iktidarsızlığı tedavi etme etmek maksadıyla kullanmışlardır. Damiana cinsel talebi artırır, kan dolaşımını hızlandırır. Cinsen organlarda bulunan ressptörleri uyararak daha etkili ve kaliteli bir ereksiyon imkanı sağlar. Ereksiyon süresini uzatır.

Paullinia Cupana bitkisinin tohumlarından elde edilmektedir. Kandaki şeker oranını artırırak vücuda daha çok enerji verir. Maddenin içindeki teobromin, damarların genişlemesini imkanı sağlar. Bundan dolayı da sertleşme daha pratik gerçekleşerek daha uzunca ve gösterişli sürer.

Bunlara ayrıyeten Turnera Diffusa otu, Niacine benzeri etkili maddeler de içeriğin güçlenmesini sağlayarak V Pills’in tesirini artırır ve penis büyümesine ayrıyeten, her iki taraf amaçlı de daha gösterişli, daha zevkli ve daha sevinçli bir cinsel yaşam sunar.

İçerdiği maddeler penis büyütmenin yakınında, erkeklerin en büyük cinsel problemlerinden biri meydana gelen erken boşalma sorununa da çözüm yaratmaktadır. Yanlız v pills yararlanarak, farklı rastgele bir tedavi etme ya da ekstra ürüne gerek kalmaksızın erken boşalma sorununuzu da çözebilirsiniz.

İçeriğinde bulunan Saw Palmetto bitkisi özü ise, tıp literatüründe prostat önleyici olarak anılmakta olup, kan akışını hızlandırarak prostat bölgesinde yeterince akışı sağlayarak prostatın giderilmesine destekçi olur.

İçeriğindeki Muria puama bitkisi, erkeklerde sperm adedini ve kalitesini artırmaktadır.

Tamamen bitkisel meydana gelen bu etkili maddelerin şu zaman civarı saptama edilen rastgele bir yan tesiri bulunmamaktadır. Bu etkili maddelerle beraber artan cinsel performans, ilaç kullanımı bırakılsa bile hiçbir şekilde geriye gitmez, rastgele bir performans düşüklüğü yaşanmasına imkân vermez. Her iki tarafa da tamamıyla kontrollü ve tatmin gücü çok yüksek bir cinsel hayat sağlayarak tüm cinsel sorunlarınızı ortadan kaldırır.

Sadecev-pills yararlanarak hem libidonuz artacak, testesteron seviyeniz istenilen düzeye gelecek, cinsel tamine ilişkili olarak cinsel kaliteniz yükselecek, erken boşalma sorununa çözüm bulunacak, prostat rahatsızlığının giderilmesinde mesafe kaydedecek ve tüm bunlara ayrıyeten da asıl işlevi meydana gelen penis büyütme özelliğinden faydalanabileceksiniz. Tüm bu işlevlerin tamamını birlikte bulunduran farklı bir ürün ya da tedavi etme biçimi dünyanın hiçbir bölgesinde yoktur.

Ve elbet ki, bunlardan dolayı meydana gelen özgüveniniz de her geçen gün artarak aynı ritimde devam edecektir. Unutmayın! Cinsel performansınız, özgüveninizle alakalıdır. Özgüveniniz ise, karşı tarafa ne verebildiğinizle.

V-Pills Ödeme Ne Ile Yapılır

Üyelik gerekmeden sitemizden alışverişinizi hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.
Kişisel bilgileriniz gizlilik altındadır.
Özel vpills kampanya fiyatlarımıza KDV dahildir.
Firmamızdan satın aldığınız V-Pills Penis büyütücü’ler Tarım ve Köyişleri Bakanlığı’ndan resmi dışalım belgelidir.
Firmamızın siz sayın müşterilerine sunduğu özel kampanya fatura veya fiş belgesi ile tarafınıza Aras veya Yurtiçi Kargo ile güvenli bir şekilde gönderilmektedir.
V-Pills hiçbir şekilde sağlığa zarar vermez; tamamıyla bitkisel bir üründür.

Banka havalesi İle Ödeme Seçilir ise siparişinizi takip eden 7 iş bugünü içerinde havalenizi yapınız aksi taktirde siparişiniz iptal edilecektir havale yapıldıktan bundan sonra müşteri temsilcilerimize e-posta veya telefon ile hangi bankaya havale yaptığınızı bildiriniz. Ürününüz bir iş gününde Aras kargoya teslim edilir.
Türkiye Geneli Kapıda Ödeme Seçilir ise Ürün bedelinin üst kısmına 10 TL kargo ücreti eklenir ve ürününüz 1-5 iş gününde tarafınıza ulaşır nakit olarak Ödeme yapıp ürününüzü teslim alırsınız.
Kredi Kartı İle Ödeme Seçilir ise panel aşağıya doğru açılacaktır ve Ödeme şeklini soracaktır burada Peşin veya 6 -12 ay taksitli satın alabilirsiniz tüm banka kartları geçmektedir. Ürününüz bir iş gününde Aras kargoya teslim edilir.

V-Pills Gold resmi satış sitesidir. Vpills Gold ürünlerimiz tamamıyla orjinaldir. V-Pills cinsel performansı artırmaya ve büyümeye destekçi olur.

2 thoughts on “V-Pills Gold Yetkili Satış Sitesi 0850 302 68 98

Bir Cevap Yazın

Top