Bu Sayfadasınız
Ana Sayfa > Genel > V-Pills Gold İzmir

V-Pills Gold İzmir

  V-Pills Gold İzmir satış yapan bayiler

V-Pills Gold İzmir şubelerimiz güvenlik nedeni ile kapatılmıştır izmir v pills siparişlerinizi firmamız tarafından güvenle sipariş verebilir gizli paketleme ile ister aras kargo şube teslimi isterseniz adresinize faturalı bir şekilde ulaştıralım.

V pills izmir siparişlerinizi sitemizden SİPARİŞ VER sayfamızdan veya v pills destek hattımız  0850 302 68 98  ve  0216 606 31 81 telefonlarımızdan bizi arayarak sipariş verebilirsiniz.

Not :V-Pills Gold siparişlerinizde kesinlikle faturasız hologramsız ürünleri teslim almayın size gelen paket üzerinde görünen bir kısımda ürün faturasını görebilirsiniz

7 thoughts on “V-Pills Gold İzmir

  1. ben üç kutu ürün aldım bir kutu bitti ama daha bir uzama olmadı bilmiyorum bakalım üç kutu bitince uzama olacakmı umarım olur herkese selamlar

  2. ben ürünü kullanmaya yeni başladım daha bir hafta oldu.Nasıl bir sonuç alcağımı cok merak ediyorum.her ay sonucunu size bildirecem buna söz veriyorum.inş iyi bir sonuç alırım.

  3. Merhaba, daha önceden bitkisel ilaçların işe yaradığını düsünmemiştim. Bir arkadaş tavsiyesi ile kullanmak istedim. Ama cok ilginçtir bende etkili oldu. herkese tavsiye edrim.

  4. Bugün ürünü kullanmaya başladım 3 aylık kür satın aldım, gelişme olursa eğer buradan sizlerle paylaşacağım.

Bir Cevap Yazın

Top