Bu Sayfadasınız
Ana Sayfa > Genel > V-Pills Gold İstanbul

V-Pills Gold İstanbul

V-Pills Gold istanbul satış bayiliklerimiz artık 7 sözleşmeli bayimiz  tarafından orjinal bir şekilde ulaştırılır. Siparişleriniz istanbul içerinde uygun bir saatte bize ulaştığı takdirde v pills gold size faturalı bir şekilde aynı gün kuryelerimiz tarafından ulaştırılır.

V-Pills Gold Siparişiniz gizli paketleme ile ister adresinize isterseniz sizin belirleyeceğiniz bir noktada teslimat yapılır ayrıca istendiği takdirde kargo şubesinden teslim alabilirsiniz.

İstanbul İçi V-Pills Siparişinizi  sitemizden SİPARİŞ VER  linkten veya bizi 0850 302 68 98  nolu hattan ve 0216 606 31 81 nolu telefonlarımızdan arayarak sipariş verebilirsiniz.

4 thoughts on “V-Pills Gold İstanbul

  1. ürünü 3.5 aydır kullanıyorum ve çok memnunum. eskiden boy değil islev önemli diyenlerdendim ama artık boyu da önemli diyebiliyorum göğsümü gere gere

  2. bende 3kutu aldım şubat ayının başında başlıycam hesaplarıma göre mayısın 1inde 3kutu tamamen bitmiş olacak sonucu gerçekden çok merak ediyorum içimde kuşkular var inş istediğim sonuca ulaşırım şimdiden v-pılls üreticilerine sonsuz teşekkürler umarım verdiğim cüreti fazlasıyla hakederler enazından denemiş olucam sonucunu size yazıcam…

  3. Arkadaşlar daha öncede yazmıştım kullandıktan sonra herkese söyleyeceğimi. Henüz birinci kutu bitti ancak öyle abartıldığı gibi bir şey olmadı biraz kalınlaşma ve performansda bayaa bi artış oldu ikinci ve üçüncü kutularıda kullandıktan sonra tekrar yorum yapacağım.

Bir Cevap Yazın

Top