Bu Sayfadasınız
Ana Sayfa > Genel > Geciktirici Sprey ve Kremler

Geciktirici Sprey ve Kremler

TÜM GECİKTİRİCİ ÜRÜNLERİ ELE ALALIM

Başlıca geciktirici veya erken boşalmayı engelleyen ürünler krem su bazlı sprey veya kapsül şeklinde sunulmaktadır.Kısaca bu ürünlerin yaptığı etki sağladığı fayda ve hangi ürün daha uygun bunu belirtelim.

Erken boşalma sorunu iki şekilde olur kişinin piskolojik sorunları yüzünden veya vücudun sistemsel sorunundan dolayıdır.Piskolojik sorundan kaynaklı ise çözümü geciktiriciler olamaz, stresten uzak durularak veya destek tedavi alarak bu sorundan kurtulabilirler. Eğer sistemsel bir sorun ise bunun için faydalı geciktiriciler geciktiri krem,geciktiri sprey ,veya geciktirici kapsül kullanımına uygundur.

Geciktirici krem ve geciktirici spreyler hissiyatı azaltarak ilişki süresinin uzamasını sağlar ve istenilen sonucu bu şekilde verir fakat bazı kullanıcılar bu durumdan rahatsız olur tam hissiyat ister.

Bazı kapsüller belirli bir süre kullanımda bu sorunu uzunca bir süre yaşamıyacağınız şekilde çözmüş olur ve tam hissiyatla ilişki yaşanır .

GECİKTİRİCİ KREMLER

Geciktirici kremler kullanımı diğer ürünlere göre daha zordur.Penis üzerine ilişki esnasında sürülerek hissiyatı azaltır ve ilişki süresini uzatır.

GECİKTİRİCİ SPREYLER

İlişkiden 10 dakika önce penis üzerine püskürtülerek yine hissiyatı azaltarak ilişkinin süresini uzatır ve istenilen sonuca ulaşır kullanımı daha kolaydır.

GECİKTİRİCİ KAPSÜLLER

Kapsül kullanımı bazı kişilere göre itici gelsede hem kullanımı kolay hemde en önemlisi hissiyatı azaltmadan sonuç vermesidir.En önemli konu bakanlık onaylı ve güvenli markaların ürünlerini kullanmaya dikkat edin lütfen .

Önerebileceğimiz en doğru ürün Geciktirici V-PİLLS GOLD BURDAN SİPARİŞ VEREBİLİRSİNİZ

3 thoughts on “Geciktirici Sprey ve Kremler

  1. Vpills almadan önce çok farklı düşüncelerim vardı. hadi be öyle bişey olur mu diye? ama eşimle yaşadığım sorunlar yüzünden denemek için aldım ve denedim, çok kısa bir süre zarfında hemen etkisini gösterdi. Eşimin bana karşı davranışları düzeldi. daha çok ilgilenmeye başladı. ve artık sürekli kullanmaya karar verdim. ve sitenin yetkililerine teşekkür ederim. ayrıca herkese tereddütsüz almalarını tavsiye ederim.

  2. ürünü almayı dişünüyorum. yorumlar yazılanlar beni heyecanlandırdı fakat bir tane bile negatif yorum olmaması acaba negatif yorumlar yayınlanmıyor mu? sorousunu getirdi aklıma. eğer öyle değilse gerçekten mükemmeldir demek oluyor. hayacanım daha da artıyor.

Bir Cevap Yazın

Top